..::::Durimi::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::::Durimi::::..

.:::Fillestar-Mir Se Vini::::.
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi

 

 PEr me shpejtu PC gjat startimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durimi

durimi

Numri i postimeve : 135
Age : 29
Registration date : 02/06/2007

PEr me shpejtu PC gjat startimit Empty
MesazhTitulli: PEr me shpejtu PC gjat startimit   PEr me shpejtu PC gjat startimit Icon_minitimeThu Jul 26, 2007 10:40 pm

Kur te startoni pc ju hapet kjo dhe natyrisht qe ju do te prisni derisa ajo te kryj punen e vet.
Per kete splashscreen e kam fjalen:

Dhe per te larguar kete dmth kur ta dhezni pc ju hapet meniher Welcome dhe nuk ju del kjo atehere veproni keshtu:
Hyni Start-Run-Msconfig-BOOT.INI-Dhe ja boni Tick /NOGUIBOOT -OK-Restart
Dhe u kry!
Per qdo problem apo prishje une nuk i marre persiper!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://durim.forumsq.net
 
PEr me shpejtu PC gjat startimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..::::Durimi::::.. :: ...:::Sende te ndryshme:::...-
Kėrce tek: