..::::Durimi::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::::Durimi::::..

.:::Fillestar-Mir Se Vini::::.
 
ForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Qoni SMS FREE & CALL FREE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durimi

durimi


Numri i postimeve : 135
Age : 32
Registration date : 02/06/2007

Qoni SMS FREE & CALL FREE Empty
MesazhTitulli: Qoni SMS FREE & CALL FREE   Qoni SMS FREE & CALL FREE Icon_minitimeThu Jun 07, 2007 4:13 pm

Hyni www.wengo.com e downloadoni dhe instaloni programin pastaj me email regjistroheni...vjen konfirmimi ne email ..e konfirmoni pastaj shkoni dhe beni login tek programi dhe i keni 0.25 euro falas...Mund te thrini gati see ne cdo vend te botes Shqiperi, Kosove ne Fix Maqedoni JO ....ne disa shtete ban edhe ne mobil ( Gjermani, Itali etc etc) ..pastaj kur harxhohet aconti regjistroheni me email tjeter dhe procedura e njejte ...gjithashu edhe SMS mund te dergoni...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://durim.forumsq.net
 
Qoni SMS FREE & CALL FREE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 2 Sms ne Dit Free
» free SMS ne krejt boten

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..::::Durimi::::.. :: ...:::New:::... :: ...:::Sms Falas:::...-
Kėrce tek: