..::::Durimi::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::::Durimi::::..

.:::Fillestar-Mir Se Vini::::.
 
ForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 free SMS ne krejt boten

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durimi

durimi


Numri i postimeve : 135
Age : 32
Registration date : 02/06/2007

free SMS ne krejt boten Empty
MesazhTitulli: free SMS ne krejt boten   free SMS ne krejt boten Icon_minitimeThu Jun 07, 2007 4:10 pm

http://www.virtualpost.ch/

http://www.60sms.de/index.php

http://www.torzentrum.de/torzentrum/open676.asp

http://www.sms-gift.com/

http://www.sms77.de/sms.html?type=free_sms

http://www.sceneyou.com/

http://www.kmuswiss.ch/index.php?id=sms

http://www.pimpmysms.com/in.php?id=bujar30


www.mysound-radio.com
qe dergoni sms ne gjith boten
http://www.kosovanetworks.com/sms/index.asp
Oki Duhet me e pas telefonin me veti edhe per me u regjistru aty i keni 10 sms falas


nese keni nr 044 atehere shteti eshte Monaco
nese keni 063 shteti Serbia and Montenegro

pasi qe te regjistroheni ju vjen nje sms ne tel ku osht nje kod qe sherben per me e aktivizu account

i keni 10 sms me i qu ne krejt boten

link
Se pari duhet me kliku Regjister For Free dhe tani i jep te thenat
Kodi HTML:
http://www.communicator.clickatell.com/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://durim.forumsq.net
 
free SMS ne krejt boten
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Viruss Qe e Fshin krejt Control panelin
» Qoni SMS FREE & CALL FREE
» 2 Sms ne Dit Free

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..::::Durimi::::.. :: ...:::New:::... :: ...:::Sms Falas:::...-
Kėrce tek: