..::::Durimi::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::::Durimi::::..

.:::Fillestar-Mir Se Vini::::.
 
ForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 mesazh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durimi

durimi


Numri i postimeve : 135
Age : 32
Registration date : 02/06/2007

mesazh Empty
MesazhTitulli: mesazh   mesazh Icon_minitimeSun Aug 12, 2007 10:43 pm

Nje program shume i mire per te kerkuar shpejt nje file, nje fjale apo nje program ne kompjuter eshte Wilbur tek kjo faqe:
http://wilbur.redtree.com

Pasi shkarkohet si program klikohet tek index butoni dhe pastaj klikohet ku thote nderto (build) dhe programi skanon kompjuterin krijon nje index te plote per gjithe cfare ka kompjuteri.

Dhe kur beni kerkim qofte duke futur nje fjale te vetme ose nje
emer file ajo ta nxjerr shume shpejt se ku ndodhet. Eshte shume i shpejte si program me i mire se ai qe ka vete windowsi.

Nje program tjeter per te bere nje lloj inventari te gjithe programeve dokumentave dhe skedareve te ndryshem eshte programi Mihov index maker tek kjo faqe
http://www.google.com/search?q=mihov%20indexmaker

Te gjithe rezultatet e inventarit jepen si index dhe direktory ne nje html format
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://durim.forumsq.net
 
mesazh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..::::Durimi::::.. :: ...::Programe::...-
Kėrce tek: