..::::Durimi::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::::Durimi::::..

.:::Fillestar-Mir Se Vini::::.
 
ForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 New New per me qu sms Gratist shum website!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durimi

durimi


Numri i postimeve : 135
Age : 32
Registration date : 02/06/2007

New New per me qu sms Gratist shum website!!! Empty
MesazhTitulli: New New per me qu sms Gratist shum website!!!   New New per me qu sms Gratist shum website!!! Icon_minitimeThu Jun 07, 2007 4:24 pm

www.postmail.chwww.ecall.chwww.cellebrum.comwww.m1.bewww.freetext.comwww.hispeed.chwww.your-sms-free.comwww.textagroup.comwww.poweredsms.comwww.free--sms.comwww.aussiesms.com.auwww.simsen-gratis.comwww.web-smsbot.dewww.smswarehouse.comwww.sms-top.dewww.sms-freeway.dewww.1986.chwww.handysmile24.dewww.veranstaltungen2000.dewww.kontaktzone.chwww.sms-platform.dewww.navisso.comwww.nettopic.nlwww.startino.de duhet te regjistroheni ( 1 sms ne ditė)
2. www.zuerichbynight.ch duhet te regjistroheni (3 sms ne ditė)
3. www.locomoby.com duhet te regjistroheni (5 sms ne ditė, nuk punon ne vala 900, regjistrimi me numra tjerė mund te bėhet)
4. http://www.doah.de/freemail/ duhet te regjistroheni (me njė regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herė me e-mail adresa tė ndryshme)
5. www.talk4all.de pa u regjistruar mund te dergoni 2 sms ne ditė prej orės 10 - 22
6. www.alleskostenlos.ch pa u regjistruar mund te dergoni 3 sms ne ditė prej orės 10 - 22
7. www.neversquare.com me regjistrim fitoni 50 kredi, ēdo jave ju shtohen kredi vetvetiu, mund te dergoni, sms, mms, wallpapers, etj., nuk punon ne vala 900
8. www.messageplanet.com pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botės
9. www.msxstudios.de duhet te regjistroheni, pasi te regjistroheni kliko ne sms e mė pastaj ne 2 banera te kėsaj faqe dhe do t'ju hapet rubrika pėr te dėrguar sms, mund te dergoni 1 sms ēdo njė ore.
10. www.flirt-to-datė.de duhet te regjistroheni,
11. http://sms.pronome.de/ duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditė
12. www.teamspace.com me njė regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herė.
13. www.djrichy.ch duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditė
14. www.sms.search.ch duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditė
15. www.smscheabit.com/free/ pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botės.
16. www.interspot.com duhet te regjistroheni, mund te dergoni sms pa kufi, e meta e kėsaj webfaqe ėshtė se ndonjėherė nuk dergon sms mirėpo ndonjėherė ėshtė shumė e shpejte.
17. www.lerntippsammlung.de duhet te regjistroheni dhe do tė fitoni kredi, pastaj me referime mund te fitoni ende sms falas.
(1. www.yesmms.com duhet te regjistroheni 500 sms ne muaj, mirėpo punon vetėm pėr disa shtete.
19. http://www.forenrat.de/freemail/index.php duhet te regjistroheni (me njė regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herė me e-mail adresa tė ndryshme)
20. www.sooms.de duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditė
21. www.cellebrum.com duhet te regjistroheni dhe fitoni 50 kredi, mund te fitoni ende kredi me referime.
(22). www.esms.net me njė regjistrim fitoni 10 sms, mund te regjistroheni disa herė me e-mail adresa tjera.
23. www.chasecount.ch pa u regjistruar mund te dergoni 1 sms ne ditė, ka te kufizuar kontigjentin e sms-ave ne ditė ne 50.
Ju faliminderit per mirkuptim nga durimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://durim.forumsq.net
 
New New per me qu sms Gratist shum website!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shum e fort eshte
» qe nje sen shum i fort njerz per msn
» Sms pa para shum i mire eshte ky program

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..::::Durimi::::.. :: ...:::New:::... :: ...:::Sms Falas:::...-
Kėrce tek: