..::::Durimi::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::::Durimi::::..

.:::Fillestar-Mir Se Vini::::.
 
ForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 dergoni sms falas NEW!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durimi

durimi


Numri i postimeve : 135
Age : 32
Registration date : 02/06/2007

dergoni sms falas NEW!!! Empty
MesazhTitulli: dergoni sms falas NEW!!!   dergoni sms falas NEW!!! Icon_minitimeThu Jun 07, 2007 3:49 pm

Nga ky web mund te qoni Sms vetem per ne Angli
http://www.cbfsms.com/

Nga kjo web faqe mund ti dergoni 10 sms-sa me nje regjistrim
http://www.smsdistrict.nl/

www.swissmail.org qitu munesh me qu sms-a dalja osht me 00 e jo me plus + e as me 99

www.sms-klick.de pa regjistrim 2 ne dite

http://www.bubbletext.com/

www.tryfoneshare.com Me regjistrim 50 sms ne muaj por vetem anetareve te cilet jane te regjistruar ne kete webfaqe..Muni te ftoni shokte e juaj sa me shum qe ftoni aq me shum pike keni

ja ni web shum i mir nuk duhet me regjistru ketu vetem numrin te telefonit e jep dhe kurqa tjeter http://albachat.bravehost.com/smsf.html

http://www.levios.de/sms.html S'duhet regjistruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://durim.forumsq.net
 
dergoni sms falas NEW!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dergoni SMS falas sa te doni ne tere Boten !! NEW NeW!!
» SMS falas NEW!!!
» Dergo SMS Falas
» Telefono falas me Goober

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..::::Durimi::::.. :: ...:::New:::... :: ...:::Sms Falas:::...-
Kėrce tek: