..::::Durimi::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::::Durimi::::..

.:::Fillestar-Mir Se Vini::::.
 
ForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 krijo follder tė tejdukshemd

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durimi

durimi


Numri i postimeve : 135
Age : 32
Registration date : 02/06/2007

krijo follder tė tejdukshemd Empty
MesazhTitulli: krijo follder tė tejdukshemd   krijo follder tė tejdukshemd Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 8:32 pm

shiqo se qysh bohet follderi i tejdukshem!!!

1.Krijo nje folder te ri
2.Kliko me te djathten "Properties"
3.Tani "coustimize","change icon"
4.Kerkoje neper icona jan 3 te padukshme dhe njonen prej tyne selektoje
5.Tani ajo bohet pa icon edhe shkon rename
6.Aty e shkrun alt+255 Ose Alt+0160 edhe e shtypni enter
7.Folderi mbetet edhe pa emer edhe pa icon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://durim.forumsq.net
 
krijo follder tė tejdukshemd
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..::::Durimi::::.. :: ...::Programe::...-
Kėrce tek: