..::::Durimi::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::::Durimi::::..

.:::Fillestar-Mir Se Vini::::.
 
ForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Me ja mar Ip pa Program permes MSN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durimi

durimi


Numri i postimeve : 135
Age : 32
Registration date : 02/06/2007

Me ja mar Ip pa Program permes MSN Empty
MesazhTitulli: Me ja mar Ip pa Program permes MSN   Me ja mar Ip pa Program permes MSN Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 5:33 pm

Per te marre Ip e viktimes se pari ju duhet te jeni ne kontakt me te Online
dhe ne momenti qe ju jeni duke folur me Viktimen ju duhet te veproni teshtu:

Se pari i dergoni viktimes nje file (qkado, ben edhe kameren ) pastaj

Shkoni ne START>RUN dhe shkruani "cmd"
pastaj shkruani "netstat"
ne rubriken "foreign IP" gjendet IP e viktimes
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://durim.forumsq.net
 
Me ja mar Ip pa Program permes MSN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qe ni program per Nick name
» program winrar NEW!!
» Program Per Foto
» Program Per Internet Caffe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..::::Durimi::::.. :: ...:::Sende te ndryshme:::...-
Kėrce tek: