..::::Durimi::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::::Durimi::::..

.:::Fillestar-Mir Se Vini::::.
 
ForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Qe do programe SHQIPE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durimi

durimi


Numri i postimeve : 135
Age : 32
Registration date : 02/06/2007

Qe do programe SHQIPE Empty
MesazhTitulli: Qe do programe SHQIPE   Qe do programe SHQIPE Icon_minitimeFri Nov 09, 2007 11:02 pm

Aida 32 - program qė tregon informacion pėr pjesėt e kompjuterit (hardueret)

http://ftp.freenet.de/pub/filepilot/...da32ee_393.exeAlbTVRadio

http://www.AlbTVRadio.comAlfa - program pėr menaxhimin financiar

http://www.imb.com.al/ALZIP - program pėr ngjeshjen dhe paketimin e skedarėve (i ngjashėm me winzip dhe winrar).

http://www.altools.net/Andromeda - skript pėr krijimin e njė faqeje qė transmeton muzikė

http://www.turnstyle.com/andromeda/home.aspAntamedia Internet Caffe - program pėr menaxhimin e internet-kafeneve

http://www.antamedia.com/caffe/AS 2.0 - program pėr drejtshkrimin e gjuhės shqipe

http://www.gjuha-shqipe.com

http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=45103Bilanc 2007 - program financiar

http://www.bilanc.comBlindWrite - program qė tė lejon tė kopjosh CD/DVD tė mbrojtur

http://www.vso-software.fr/download.phpBSCW - program pėr bashkėpunimin e njė grup njerėzish nė internet

http://bscw.fit.fraunhofer.de/index.htmlCCleaner - program pėr pastrimin e skedarėve tė pėrkohshėm

http://www.ccleaner.com/CleanCenter - program pėr pastrimin e skedarėve tė pėrkohshėm

http://www.cleancenter.net/Crazy Browser - shfletues interneti

http://www.crazybrowser.com/index.htmDC++ - program P2P pėr shkarkimin e skedarėve (si Kazaa, eDonkey, limewire, etj).

http://www.forumishqiptar.com/showpo...4&postcount=30Drupal - program pėr menaxhimin e faqeve tė internetit

http://drupal.org/FantaMorph- program qė shkrin dy fotografi nė njė animacion

http://www.fantamorph.com/overview.htmFESh - Fjalori elektronik shpjegues i gjuhės shqipe

http://www.gjuha-shqipe.comFTI - Fjalor i termave tė informatikės

http://www.gjuha-shqipe.comFinanca - program pėr menaxhimin financiar

http://www.imb.com.al/Fjalor Angisht<->Shqip nga Lingvosoft

http://www.lingvosoft.com/Windows-Di...lbanian-items/Fjalor i Integruar 5-Gjuhėsh - Fjalor Shqip-Anglisht-Frėngjisht-Gjermanisht-Italisht

http://www.intein-nt.com/Free Download Manager - program pėr menaxhimin dhe pėrshpejtimin e shkarkimeve

http://www.freedownloadmanager.org/index.htmFree Picture Finder - program pėr tė gjetur imazhe/fotografi nė internet

http://www.fatesoft.com/picture/index.htmgFTP - program pėr transferimin e skedarėve pėr sistemet *nix

http://gftp.seul.org/IE7Pro - program shtesė pėr tė lehtėsuar pėrdorimin e Internet Explorer 7

http://ie7pro.com/IsoBuster - Program pėr kopjimin e dokumentave nga CD/DVD

http://www.smart-projects.net/recove...lldownload.htmInternet Download Accelerator - program pėr menaxhimin dhe pėrshpejtimin e shkarkimeve

http://www.westbyte.com/ida/Kulla e Shqipes - program pėr pėrvetėsimin dhe studimin e thellė tė gjuhės shqipe

http://www.gjuha-shqipe.comLoja Murlan - lojė e njohur me letra qė luhet edhe me Jokerat

http://www.intein-nt.com/Loja Pesėkatėsh - loja e njohur me letra, 5-katėsh

http://www.forumishqiptar.com/showth...t=28226&page=1Loja Xhol - lojė me letra

http://www.intein-nt.com/Microweb Orari - program pėr krijimin e orareve shkollore

http://www.microwebi.com/start.php?s...n=true&show=okMicrowebPro - bllok adresash dhe shėnimesh

http://www.microwebi.com/start.php?s...n=true&show=okMicroweb RSS - program pėr leximin e lajmeve nė formatin RSS

http://www.microwebi.com/start.php?s...n=true&show=okMiniBB - skript pėr faqe forumi

http://www.minibb.net/download.htmlMozilla Firefox - shfletues interneti i ngjashėm me Internet Explorer

http://www.mozilla-europe.org/sq/products/Mozila Thunderbird - program pėr leximin e postės elektronike (email) i ngjashėm me Outlook Express

http://www.mozilla-europe.org/sq/products/MSN Webcam Recorder - Program pėr tė regjistruar videot e MSN

http://ml20rc.msnfanatic.com/index.htmlMusic Express - program pėr organizimin e albumeve me muzike

http://www.wizetech.com/mex/index.shtmlOffice 2003 Shqip - ndėrfaqe shqip pėr programet Office

http://www.microsoft.com/downloads/B...3-9FF96F68E491Open Office - i ngjashėm me Office tė Microsoft-it por ėshtė falas; punon nė Windows, Linux, Mac

http://sq.openoffice.org/

http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=51590PHProjekt - program pėr bashkėpunimin e njė grup njerėzish nė internet

http://www.phprojekt.com/Prishtina FTP - klient pėr hapjen e adresave FTP

http://tucows.menanet.net/preview/248077.htmlQSetup Installer - program pėr krijimin e paketave tė instalimit

http://www.pantaray.com/qsetup.htmlQuintessential Player - program pėr tė dėgjuar kėngėt, i ngjashėm me winamp

http://www.quinnware.com/list_plugins.php?plugin=130Radiator - program pėr regjistrimin e zėrit nga TV/Radio kartat

http://flesko.cz/radiator.htmSetup Factory - program pėr krijimin e paketave tė instalimit

http://www.indigorose.com/suf/SPR POS - program pėr menaxhimin e restoranteve

http://www.sprpos.com/Unlocker - program qė tė lejon tė fshish skedarėt kur nuk tė lejon windows-i

http://ccollomb.free.fr/unlocker/Winamp - njė nga programet mė tė njohur pėr dėgjimin e kėngėve, i ngjashėm me Windows Media Player dhe Real Player

http://www.winamp.com/plugins/details.php?id=145726Windows XP Shqip - ndėrfaqe shqip pėr Windows XP

http://www.microsoft.com/downloads/d...DisplayLang=sq

http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=51147WinPatrol - program pėr pastrimin e kompjuterit nga reklamat

http://www.winpatrol.com/download.htmlWinRAR - program pėr ngjeshjen dhe paketimin e skedarėve (i ngjashėm me winzip).

http://www.win-rar.com/download.htmlZina - skript pėr krijimin e njė faqeje qė transmeton muzikė; i ngjashėm me andromeda

http://www.pancake.org/zina/index.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://durim.forumsq.net
 
Qe do programe SHQIPE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Programe Per Photo

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..::::Durimi::::.. :: ...:::Sende te ndryshme:::...-
Kėrce tek: