..::::Durimi::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::::Durimi::::..

.:::Fillestar-Mir Se Vini::::.
 
ForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durimi

durimi


Numri i postimeve : 135
Age : 32
Registration date : 02/06/2007

Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe Empty
MesazhTitulli: Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe   Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 10:47 pm

Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe

1.Se pari e kycim usb ne kompjuter edhe hyjme ne usb dhe shkojme dhe e bejme Kerko (Search)
2.Kerko te gjitha filet dhe dosjet (Search all files and folders)
3.Ne shiritin e kerkimit e shkruan .exe
4.Te paraqiten te gjitha filet apo programet egzekutive
5.I kerkon dosjet (folderet),winfile,data me .exe dhe i zgjedhe (Selekton)
6.I pastron duke i fshire (Delete) ,por duhet qe para se t'ia beni Delete te keni te zgjedhur (selektuar) vetem dosjet (folderet),winfile,data me .exe
7.U pastrua usb juaj nga keto dy viruse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://durim.forumsq.net
 
Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..::::Durimi::::.. :: ...:::Sende te ndryshme:::...-
Kėrce tek: