..::::Durimi::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::::Durimi::::..

.:::Fillestar-Mir Se Vini::::.
 
ForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ni virus shume i thjesht

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durimi

durimi


Numri i postimeve : 135
Age : 32
Registration date : 02/06/2007

Ni virus shume i thjesht Empty
MesazhTitulli: Ni virus shume i thjesht   Ni virus shume i thjesht Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 9:02 pm

Virus i thjesht

E hapni Notepade dhe shenoni
explorer
explorer
explorer
etj etj etj etj deri sa te lodheni edhe kur e shruni shume here shkoni file , save as dhe e shenoni qysh dush p.sh virus.bat kur ta shkrujsh emrin ne fund ja boni .bat virus .bat Ni virus shume i thjesht 649864
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://durim.forumsq.net
 
Ni virus shume i thjesht
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..::::Durimi::::.. :: ...:::Sende te ndryshme:::...-
Kėrce tek: