..::::Durimi::::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::::Durimi::::..

.:::Fillestar-Mir Se Vini::::.
 
ForumGalleryLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Dheze PC per 5 sec

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durimi

durimi


Numri i postimeve : 135
Age : 32
Registration date : 02/06/2007

Dheze PC per 5 sec Empty
MesazhTitulli: Dheze PC per 5 sec   Dheze PC per 5 sec Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 8:39 pm

hap reg editin shko HKEY_LOACAL_MaCHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\ContentIndex
ne anen e gjath hapeni StartupDelay dhe base ku shkrun aty bone decimal edhe value bone tone 40000 restarto edhe shiqo ndryshimet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://durim.forumsq.net
 
Dheze PC per 5 sec
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..::::Durimi::::.. :: ...:::Sende te ndryshme:::...-
Kėrce tek: