..::::Durimi::::..

.:::Fillestar-Mir Se Vini::::.
 
ForumGalleryRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durimi

durimi

Numri i postimeve : 135
Age : 27
Registration date : 02/06/2007

MesazhTitulli: Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe   Tue Oct 09, 2007 10:47 pm

Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe

1.Se pari e kycim usb ne kompjuter edhe hyjme ne usb dhe shkojme dhe e bejme Kerko (Search)
2.Kerko te gjitha filet dhe dosjet (Search all files and folders)
3.Ne shiritin e kerkimit e shkruan .exe
4.Te paraqiten te gjitha filet apo programet egzekutive
5.I kerkon dosjet (folderet),winfile,data me .exe dhe i zgjedhe (Selekton)
6.I pastron duke i fshire (Delete) ,por duhet qe para se t'ia beni Delete te keni te zgjedhur (selektuar) vetem dosjet (folderet),winfile,data me .exe
7.U pastrua usb juaj nga keto dy viruse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://durim.forumsq.net
 
Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..::::Durimi::::.. :: ...:::Sende te ndryshme:::...-
Kėrce tek: